MASTERS STORIES

MASTERS EXPO exhibitor Co van der Horst’s online home couture event

Al op de hoogte van de laatste trends op het gebied van interieurtextiel? Co van der Horst organiseert op donderdag 10 juni haar Online Home Couture Event. De interieuradviseurs van Co praten je binnen één uur bij over deze trends van onder andere Rubelli, Dedar Milano, Romo en Sahco. Je bent van harte uitgenodigd om je te laten inspireren en intrigeren!Tekst: Mical Joseph
Beeld: Co van der Horst

Europees, verfijnd & stijlvol

Interior designer Myrthe Stam vertelt binnen het Spring & Summer 2021-thema ‘Dreams in Color’ over haar bezoek aan de fabriek van het befaamde Italiaanse stoffenhuis Rubelli, de nieuwe collectie Di Varia Natura 2021 én legt uit waarom haar hart sneller klopt van de collecties van Dedar Milano. Daarnaast vertelt interior designer Textiles Bas Botman over de nieuwe collecties van het Britse familiebedrijf Romo en het high-end stoffenhuis Sahco.

Klik hier om je aan te melden voor het webinar van Co van der Horst.Dedar Milano

Maak kennis met…

Dedar Milano: opgericht in 1976 en een écht familiebedrijf. Dit stoffenhuis is gelegen in het kleurrijke Como, wat al jarenlang hét district is voor het vervaardigen van interieur gerelateerde producten. Om de nagestreefde perfectie van de wereldwijd zeer hooggewaardeerde collecties te bereiken, maakt Dedar uitsluitend gebruik van de beste ambachtslieden en textielspecialisten. De stoffen worden samengesteld met kostbare garens, waarbij continu onderzoek wordt gedaan naar nieuwe vezel technologieën om verschillende oplossingen te kunnen bieden ten aanzien van gordijnen, stoffering en wandbekleding.

Het wereldberoemde Venetiaanse stoffenhuis Rubelli laat zien hoe traditie tóch vooruitstrevend kan zijn. Het toepassen van klassieke weeftechnieken in combinatie met innovatie, research en investeren in nieuwe machines, zorgen ervoor dat Rubelli na maar liefst 150 jaar en 5 familiegeneraties nog altijd succesvol is op het gebied van textiel, wanddecoratie, meubelen en accessoires. Het gerenommeerde stoffenhuis heeft een samenwerking met topontwerper Gio Ponti en draagt bij aan het cultureel en artistiek erfgoed binnen, maar ook buiten Italië.RubelliEn van Italië schakelt Co van der Horst over naar het Britse familiebedrijf Romo. Robert Mould richtte in 1902 het bedrijf op. Anno 2020 staat de vijfde generatie aan het roer. Romo startte als een kleinschalig meubelproductiebedrijf in Nottingham en groeide uit tot het nu wereldwijd toonaangevende The Romo Group. Het bedrijf is gericht op het ontwerpen en produceren van meubelstoffen. Haar reputatie heeft zij onder andere te danken aan de goede relatie met gespecialiseerde weverijen en textieldrukkerijen.RomoDe Oosterburen hebben goud in handen met Sahco. Zij biedt geavanceerde decoratie- en stofferingstabellen, scharen, wandbekleding, tapijten en accessoires voor de meest exclusieve interieurs. Sahco behoort tot de premium textielhandelaars en staat voor hoge kwaliteit, onberispelijke smaak en fascinatie. Elk interieur wordt verfijnt door het merk met klassieke, eigentijdse en avantgarde stoffen.

Er is tijdens het online event ook ruimte voor een live Q&A. Klik hier om je aan te melden voor het webinar van Co van der Horst.

Bezoek Co van der Horst op MASTERS EXPO. Van 18 t/m 22 november in RAI Amsterdam: MASTERS EXPO – The Forward Edition. De ticketverkoop start deze maand.Sahco

Zo zochten musicalactrice April Darby & Alessandro hun trouwringen uit
Het is een symbool voor een leven lang samen: de trouwring. Het uitzoeken daarvan gaat vaak niet over een nacht ijs. Voor zangeres en musicalactrice April Darby en haar man Alessandro begon die reis niet in de vitrine, maar achter de schermen bij GASSAN. Zo zag dit proces eruit.
Pieter van den Hoogeband: ‘altijd op zoek naar inspiratie’
Hij geldt als één van de grootste zwemmers aller tijden. Een wereldburger, maar tegelijk sterk verbonden met Brabant, waar hij zijn liefde voor innovatie en samenwerking kwijt kan. Intussen blijft Pieter van den Hoogenband op zoek naar inspiratie. Niet alleen om zelf te pieken, maar vooral om anderen dat te laten doen. Jaap de Groot in gesprek met een nog altijd gedreven idealist.

Meer

Zo zochten musicalactrice April Darby & Alessandro hun trouwringen uit
Het is een symbool voor een leven lang samen: de trouwring. Het uitzoeken daarvan gaat vaak niet over een nacht ijs. Voor zangeres en musicalactrice April Darby en haar man Alessandro begon die reis niet in de vitrine, maar achter de schermen bij GASSAN. Zo zag dit proces eruit.
Pieter van den Hoogeband: ‘altijd op zoek naar inspiratie’
Hij geldt als één van de grootste zwemmers aller tijden. Een wereldburger, maar tegelijk sterk verbonden met Brabant, waar hij zijn liefde voor innovatie en samenwerking kwijt kan. Intussen blijft Pieter van den Hoogenband op zoek naar inspiratie. Niet alleen om zelf te pieken, maar vooral om anderen dat te laten doen. Jaap de Groot in gesprek met een nog altijd gedreven idealist.
6x zomerse ontsnappingen in de natuur
Zomer hoeft niet altijd te ruiken naar zonnebrand en drukke boulevards. Soms klinkt het als ritselende dennen, kabbelend bergwater of een zachte bries langs een kasteeltuin. Van boomhutten hoog tussen het groen tot verstilde retreats waar je agenda vanzelf smelt in de zon: deze adressen laten zien hoe heerlijk luxe kan zijn wanneer de natuur de hoofdrol opeist.
Van woestijnnachten tot poolstilte: vijf onvergetelijke avonturen
Van slapen onder een fonkelende sterrenhemel in de Sahara tot zweven boven de roodgloeiende duinen van Namibië: sommige reizen zijn veel meer dan een vakantie. Het zijn ervaringen die je blik op de wereld veranderen en nog jaren blijven nazinderen. Voor wie verlangt naar stilte, avontuur en landschappen die rechtstreeks uit een droom lijken te komen, heeft MASTERS vijf bijzondere escapades verzameld.
Ostreum Group brengt verfijnde oyster & caviar experience naar MASTERS SUMMER EXPO
Tijdens MASTERS SUMMER EXPO draaide het op hole 8 niet alleen om een strakke swing. Golfers werden er ondergedompeld in een exclusieve oyster & caviar experience van Ostreum Group, compleet met vers geopende oesters, premium kaviaar en een opvallende Oyster Gin Shot. Achter dit verfijnde concept staan twee jonge ondernemers met een opvallend grote ambitie: van Zeeuwse roots naar een internationale hospitalitybeleving die in elke wereldstad thuis is.
De zomer is officieel begonnen: dit zijn 5 plekken om hem te vieren
De zomer is officieel ingeluid. En hoewel veel Nederlanders dromen van Saint-Tropez, Mykonos of Ibiza, hoef je voor een stijlvolle zomerdag helemaal niet het vliegtuig te pakken. Van exclusieve rooftops in Amsterdam tot beachclubs met een Zuid-Franse uitstraling: dit zijn de plekken waar je deze zomer het liefst neerstrijkt.