MASTERS EXPO 2026

Stan Huygens Café

FOOD & DRINKS
Sector
FOOD & DRINKS

Even op adem komen na alle indrukken. Een bruin café vlak achter de entrée van de beurs, waar iedereen welkom is te midden van alle wereldse luxe. Platzak of met gevulde zakken, daar gaat het niet om in het Stan Huygens Café van De Telegraaf.

Op verzoek van de stamgasten zijn de tijdloze krantenfoto’s weer opgehangen, is de tap uit Freddy’s Bar aangesloten is de drankkast opnieuw gevuld. Met een rustig pianomuziekje op de achtergrond kun je hier weer even op krachten komen, afspreken metaties voordat je de beurs oploopt, of met je gasten een aperitief nemen voor een diner in het super-sterrenrestaurant.

Natuurlijk kun je er ook een krantje lezen en je kunt er altijd je verhaal kwijt. Hier is het goed ontspannen: hier hoef je niet op te passen dat je er goed uit ziet en hier hoef je niet op je woorden te letten. Want dat doet Stan Huygens van De Telegraaf wel, die er graag jouw gastheer is!

← Alle exposanten

The Next Move Starts Here

Word onderdeel van MASTERS EXPO

Meer exhibitors

Gigi by GASSAN
JEWELS & WATCHES

Gigi by GASSAN

PSI Real Estate
REAL ESTATE

PSI Real Estate

Testament London
Beauty & Health

Testament London

Laurent Richard Père et Fils
FOOD & DRINKS

Laurent Richard Père et Fils

OxyHelp
Beauty & Health

OxyHelp

Kuma Estates
REAL ESTATE

Kuma Estates