Op de stand van kunstenaar Nancy Faas smelten kunst en empowerment samen. Haar expositie in hal 11 neemt je mee op een inspirerende reis vol persoonlijke verhalen en creatieve expressie.
De bronzen beelden van kunstenaar Nancy Faas zijn ware conversation pieces. In haar eigen expressieve handschrift ontwerpt ze beeldverhalen vol met verborgen symbolieken. Haar bronzen beelden worden per thema als unicum of in een exclusieve series uitgebracht. De kunstwerken van de Nederlandse kunstenares zijn op tentoonstellingen in zowel binnen- als buitenland vertegenwoordigd.
I am my own Muse
Op MASTERS EXPO lanceert Nancy Faas haar kostuum-juwelencollectie. Een speciaal hoogtepunt tijdens een bezoek aan haar stand is de interactieve fotobooth, omringd door haar bronzen sculpturen, spiegels en symbolische objecten — een kans om persoonlijke fotografische kunstwerken te creëren als herinneringen aan deze reis met het thema ‘I am my own Muse’.
MASTERS EXPO – BACK TO GREATNESS
Bezoek de stand van Nancy Faas in hal 11, op standnummer 810.
MASTERS EXPO – de premium zakenbeurs van Europa – presenteert van 12 t/m 16 december zo’n 350 nationale en internationale partijen die samensmelten tot een bruisende symfonie van ondernemerschap, waar greatness centraal staat. Op deze unieke beurs maak je kennis met de nieuwste innovaties van bijzondere (familie)bedrijven uit meer dan 20 verschillende sectoren. Van mobiliteit tot design, van vastgoed tot kunst, en van horlogerie tot zakelijke dienstverlening. RAI Amsterdam is de arena waar de CAPITAL OF GREAT BUSINESS plaatsvindt. MASTERS EXPO gaat om de mensen achter de merken. De La Belle Epoque editie dit jaar staat voor het verlangen naar greatness en de schoonheden van vervlogen tijden. Erbij zijn? Bestel hier je tickets.
